5 dyskretnych rzeczy, którym kobiety mogą doprowadzić mężczyzn do szaleństwa...


Dodany: 2020-06-22 09:04:05 | Kategoria: NEWSY


1. Strój na każdą okazję

Jak wiadomo mężczyźni są wzrokowcami. Lubią, kiedy ich kobieta wygląda pięknie. Nawet, gdy zostaniecie w domu, to dobra okazja by również dobrze wyglądać. Luźna sukienka, delikatny makijaż to dobry sposób na spędzenie uroczego wieczoru z ukochanym, który mógłby doprowadzić sytuacji w której nie obejrzycie napisów końcowych filmu.


2. Bielizna czyni cuda

Niewiele rzeczy na tym świecie jest w stanie przykuć uwagę mężczyzny. Oprócz widoku partnerki bez ubrań, jedynym co może to zrobić jest kobieta w bieliźnie. Wielu producentów projektuje bieliznę, na punkcie której oszaleje każdy facet. Ponadto bielizna może być bardzo stylowa, a jednocześnie pobudzać zmysły. Także sukienka z odrobiną koronki potrafi skutecznie skupić jego wzrok na Tobie.


3. Zmysłowy zapach

Mówi się, że zapach kobiecych perfum niesamowicie wpływa na zmysły mężczyzn. Zapach perfum może wiele o Tobie powiedzieć. Mężczyźni zwracają uwagę na zapach w różnych sytuacjach. Cytrusowy zapach można powiązać z pracą i produktywnością, kwiatowy zapach kojarzy się z przyjaźnią i kobiecością. Mężczyźni uwielbiają słodkie zapachy, takie jak wanilia. Zapach, któremu nie potrafią się oprzeć jest dla nich dużym wyzwaniem.


4. Kontakt wzrokowy

Jeśli znajdziesz się w barze i w tłumie spostrzeżesz osobę, która nawiąże z Tobą kontakt wzrokowy, co robisz? Przyglądasz się mu i uroczo uśmiechasz. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, jedno z was zrobi pierwszy krok i podejdzie do drugiej osoby. Mężczyźni będący w związkach patrzą swym partnerkom w oczy podczas rozmowy, aby pokazać im jak bardzo są zmysłowe.


5. Wspólny wysiłek

Większość kobiet wierzy, że mężczyźni wolą uczestniczyć w aktywności fizycznej wyłącznie z innymi mężczyznami, to nie jest do końca prawda. Wykazano, że mężczyźni wolą kobiety, które nie boją się potu i wysiłku. Aktywne fizycznie pary wydają się szczęśliwsze w związku. Więc dlaczego nie uprawiać sportu z ukochanym mężczyzną.źródło: www.dla-ciekawskich.pl