5 powodów, dla których mężczyźni zdradzają swoje partnerki!


Dodany: 2020-01-17 08:38:43 | Kategoria: WTF

1. Bo kochamy się rzadko i nudno!

Niektórzy mężczyźni czują, że po pewnym czasie seks ze stałą partnerką staje się rutyną. Jeśli próbując urozmaiceń w łóżku spotykają się z oporem lub całkowitym odtrąceniem – próbują gdzie indziej. Inni panowie z dłuższym stażem w związku nawet nie podejmują starań, aby w łóżku zrobiło się dziko i gorąco. Po prostu stała partnerka przestaje być dla nich obiektem marzeń erotycznych. Doskonale ujął to kiedyś Robert de Niro, który powiedział: „przecież jej usta całują moje dzieci na dobranoc”.2. Zdrada jest wyzwaniem...

Panowie to urodzeni łowcy – uwielbiają wyzwania, a „zaciągnięcie” kobiety do łóżka jest niczym polowanie. Wybieranie „ofiary” i dążenie do jej poskromienia jest dla wielu mężczyzn związane z dreszczykiem emocji, bez którego nie mogą żyć.

3. Bo ona zdradziła mnie

Jeżeli to kobieta zdradzi mężczyznę, jest niemal pewnym, że odpłaci się on pięknym za nadobne. Dla wielu panów jest to jedyny sposób, żeby wyzbyć się złości, odbudować zranioną dumę i potwierdzić swoją męskość. Prawdziwy problem zaczyna się jednak wtedy, kiedy mężczyźni zranieni przez swoją ex, zdradzają kolejne, Bogu ducha winne partnerki. Kierują się chęcią zemsty na całej populacji kobiet lub pielęgnują w sobie krzywdę tkwiąc w przekonaniu, że lepiej zdradzić pierwszemu niż czekać, aż zrobi to kobieta.

4. Zdrada dodaje mi pewności siebie

Mężczyzna zdradza dla podniesienia swojej samooceny wtedy, kiedy jego partnerka wciąż wytyka mu jego wady i błędy. Krytykowany przez swoją ukochaną facet staje się niezwykle łatwym celem dla zainteresowanych nim innych kobiet. Parę komplementów i jest cały ich. Mężczyzna musi czuć się ceniony przez swoją kobietę, inaczej poszuka akceptacji gdzie indziej.

5. Nie mogłem się powstrzymać!

Jeśli atrakcyjna kobieta pcha się mężczyźnie do łóżka, jest mu bardzo trudno powiedzieć nie. Chcąc nie chcąc zaczyna wtedy myśleć, że nadarza mu się okazja, która już nigdy więcej może się nie powtórzyć. Niestety, część mężczyzn uważa, że jest to zupełnie wystarczające i zrozumiałe usprawiedliwienie zdrady…


źródło: viralka.pl