5 sposobów które sprawią, że ON oszaleje z tęsknoty!


Dodany: 2020-06-22 09:16:10 | Kategoria: NEWSY
1. Wyłącz telefon

W dzisiejszych czasach większość osób komunikuje się za pośrednictwem telefonów komórkowych oraz czatu. Z tego powodu, przez 24h/7 mam włączone smartfony i w taki oto sposób możemy komunikować się z ludźmi. Jeśli pragniesz, aby Twój partner za Tobą zatęsknił to po prostu wyłącz telefon. Oczywiście jest to bardzo drastyczne wyjście, jednak bardzo skuteczne i motywujące. 


2. Niech poczeka 

Wiadomo, że spóźnianie się jest bardzo niekulturalne i może być odebrane jako brak szacunku dla drugiego człowieka. Jeśli jednak Twój chłopak jest bardzo niecierpliwy, możesz nauczyć go, że powinien na kobietę poczekać. Dlatego też zamiast od razu odpisywać na SMS daj sobie czas. Niech chłopak chwilkę poczeka, nie można się narzucać.


3. Bądź pierwszą osobą, która się żegna

Gdy rozmawiasz ze swoim mężczyzną, staraj się być pierwszą osobą, która się żegna. W przypadku umówienia się na spotkanie, zasugeruj o wiele wcześniej, że chcesz już wracać do domu. Może się to okazać dość trudne, jednak trening czyni mistrza! Oczywiście postaraj się nie robić tego zbyt często, ponieważ wyda się to podejrzane. 


4. Wykorzystaj naukę! 

Jak wiadomo, zmysł węchu jest jednym z najpotężniejszych sposobów wywoływania pewnych uczuć. Jest to szczególnie przydatne dla kogoś, komu zależy, aby dana osoba o nim pamiętała. Jeśli zależy Ci, aby mężczyzna nie tylko oszalał na Twoim punkcie ale także myślał o Tobie na okrągło, wybierz ładne perfumy i staraj się je często używać. Naukowe badania udowodniły, że mężczyźni uwielbiają zapach kobiecych perfum. 


5. Bądź niedostępna

Aby mężczyzna mógł zatęsknić, należy udawać kobietę niedostępną. Oznacza to, że od czasu do czasu należy powiedzieć nie. Warto czasami wykorzystać jeden weekend i spędzić go ze swoimi przyjaciółmi lub z rodziną, aby chłopakowi nie wydawało się, że jest dla was całym światem. Nawet jeśli Twój chłopak będzie miał do Ciebie pretensję, to nie zwracaj na to uwagi.


źródło: dla-ciekawskich.pl