Gwiazda filmów dla dorosłych odpowiada na 5 najczęstszych pytań dotyczących współżycia


Dodany: 2020-01-16 08:57:51 | Kategoria: WTF

1. Gdzie jest punkt G?

"Twój punkt G jest na górnej ściance waginy w połowie drogi między wejściem a szyjką macicy, więc jeśli dotykasz kogoś palcem, kieruj sie jakby w górę i w dół. Będziesz wiedzieć, że to to, jak trafisz na trochę bardziej szorstki teren, jakby skorupka orzecha. Ale pamiętajcie, że każda dziewczyna jest inna, więc jeśli twoja ostatnia dziewczyna lubiła gdzieś być dotykana, to nie znaczy, że kolejna też będzie to lubiła. Ja częściej dochodzę dzięki stymulacji łechtaczki, raczej w ogóle nie w trakcie normalnego stosunku. Ale to tylko ja, każda dziewczyna jest inna".2. Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

"To jest bardzo indywidualna sprawa. Większość potrzebuje bardzo dużo gry wstępnej, żeby w ogóle pomarzyć o orgazmie. W grę wchodzi kilka czynników, jak całowanie czy poświęcenie czasu na czułości, czy wręcz przeciwnie, bycie twardym... Po prostu na to, czego pragnie dziewczyna. I nie ma określonego czasu. Po prostu musisz to czuć. Bawcie się razem, podążaj za wysyłanymi przez nią sygnałami. Przede wszystkim nie pytaj "czy to już?" Po prostu tego nie rób".

3. Jak powiększyć penisa?

"Nie sądzę, żeby rozmiar w ogóle był istotny. Najlepszy seks, jaki kiedykolwiek miałam, nie był z najbardziej obdarzonym mężczyzną. Nie chodzi mi, że nie ma za małych penisów. Niektóre są. Ale jeśli nie brakuje ci innych atutów, nie będzie wchodzić w szczegółu. Po prostu bądź pewnym siebie. Pewność siebie sprawi, że twój k@#$s będzie wyglądał na większego".

4. Jak długo powinien trwać seks?

"Powinien trwać od 7 do 15 minut. Pomysł, że 5 do 7 to na szybko, a 10-15 minut to coś bardziej pełnego namiętności. Nie lubię dłuższych, trwających godzinę sesji. Męczę się wtedy. Jeśli trwa to dłużej, powinniście się zastanowić, czemu tak się dzieje".

5. Czy seks analny boli?

"Tak. Tak, bardzo boli... Dziewczyny godzą się na niego, gdy naprawdę cię lubią. Pomaga lubrykant i zaczyna być dobrze dopiero po chwili. Bardzo lubię zabawki erotyczne wsadzane do odbytu, ale seks analny zdecydowanie nie".