Ta kobieta uprawiała miłość w trakcie karmienia piersią swego synka, a jej wytłumaczenie sprawia, że wielu ludziom po prostu opadła szczęka


Dodany: 2020-01-15 12:56:55 | Kategoria: PLOTKI

Tasha Maile to rzeczniczka naturalnego karmienia piersią, która znana jest online jako The Spiritual Tasha Mama, a jej niecenzurowane nagrania zyskują miliony wyświetleń na YouTube.

Tasha jest weganką i matką trojga małych dzieci, z których wszystkie karmi piersią. Jak widać na poniższym zdjęciu, najstarszy syn jest już całkiem duży:Gdy ktoś zamieszcza w sieci takie zdjęcia, to oczywiście musi się liczyć z tym, że opinie będą różne.

Tasha nie jest  jedyną kobietą, która opowiada się za naturalnym karmieniem, gdy tylko się da. Natomiast jest chyba jedyną, która przyznała się do... uprawiania seksu w trakcie karmienia.

Na jednym z youtube'owych wideo z 2015 roku wyznaje: "Wiele ludzi mnie o to pyta... Sama pamiętam taką chwilę, gdy moje dziecko drzemało w trakcie karmienia a mój były mąż uprawiał ze mną seks w pozycji od tyłu. Nie uważam, żeby było cokolwiek złego w uprawianiu miłości, także w trakcie karmienia. Więc cieszcie się tym. Cieszcie się, realizując swoje fantazje".


Tasha gościła właśnie w brytyjskiej telewizji śniadaniowej i została zapytana dokładnie o ten fragment swojej wypowiedzi. "Dziecko cię nie osądza. Trzymiesięczne niemowlę nie wie nawet, co się dzieje. Są takie niewinne" - stwierdziła między innym w rozmowie z angielskimi dziennikarzami:

 źródło: viralka.org