Odkryj jak całują się poszczególne znaki zodiaku ! ;)


Dodany: 2020-06-29 08:02:19 | Kategoria: NEWSY


Baran: Zwykle są dobrzy w momencie podejmowania pierwszego kroku. Są to bardzo charyzmatyczne osoby, które starają się być zawsze w dobrym nastroju i nie przejmować się zbytnio problemami. Zodiakalny Baran może zaskoczyć Cię namiętnym pocałunkiem, który zapragniesz odwzajemnić. Oprócz tego, Barany są bardzo spontaniczne i nie myślą zbytnio o swoim działaniu. 

Byk: Osoby tego typu są bardzo zabawne i poświęcają swój czas wszystkim innym, więc jest bardzo prawdopodobne, że zaczynają od namiętnego pocałunku. Następnie starają się, aby w swoim partnerze rozbudzić wielką namiętność, która sprawi, że druga połówka będzie tęsknić za każdym pocałunkiem. Zodiakalne Byki starają się przekazać w ten sposób wszystkie swoje emocje.


Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 3

Bliźnięta: Mają tak wiele do powiedzenia, że czasami same nie mogą się skupić na tym, co jest szczególnie ważne. W kwestii całowania robią podobnie. Szybkie i słodkie pocałunki są najprawdopodobniej motywowane ich zabieganiem oraz ogólnym brakiem skupienia. Jednak plus jest taki, że Twój partner może Cię zaskakiwać namiętnymi pocałunkami. 


Rak: Zodiakalne Raki żyją według swojego instynktu,który pochodzi prosto z serca. Osoby te troszczą się o swoją rodzinę oraz o najbliższych przyjaciół, a ponadto bardzo szanują swoich partnerów. Raki zaczynają od delikatnych pocałunków, a następnie starają się całować przez kilka dobrych minut. Ich pocałunki są przerywane, jednak bardzo czułe.


Lew: Spójrzmy prawdzie w oczy, żaden inny znak nie lubi dramatycznych sytuacji tak bardzo jak Lew. Zwykle całują się tak, jak w filmie “Titanic” lub “Dirty Dancing”. Są odważni, impulsywni, a ponadto dają się ponieść chwili. Uwielbiają znajdować się w centrum uwagi i nie mają problemu z okazywaniem uczuć w miejscach publicznych. 


Panna: Zodiakalne Panny są urodzonymi perfekcjonistami. Bardzo często starają się dążyć do określonych sobie celów. Wszystkie te cechy sprawiają, że odnoszą sukcesy w karierze, a ponadto potrafią świetnie całować! Kiedy Panna całuje, cały świat przestaje istnieć. Kobiety uwielbiają, kiedy ich partner jest czuły, delikatny i bardzo zmysłowy.


Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 6

Waga: Wagi uwielbiają płomienne romanse. ich pasją jest oglądanie starych romantycznych filmów, w których mężczyźni zabiegają o względy kobiet. Zodiakalne Wagi doceniają również pozytywną energię swojego partnera oraz lubią czuć, że ich druga połówka jest całkowicie zaangażowana w pocałunek. Krótkie i namiętne całusy są tym co lubią najbardziej. 

Skorpion: Nie ma sposobu, aby tego uniknąć. Skorpiony są to osoby, które w pocałunki wkładają całe swoje serce. Całowanie dla nich to nie tylko kontakt z drugim człowiekiem. Skorpiony uważają, że podczas pocałunku między ludźmi wytwarza się pewnego rodzaju więź. Właśnie z tego powodu, zodiakalne Skorpiony całują się tylko z wybranymi partnerami.

Strzelec: Spontaniczność to zdecydowanie jedna z mocniejszych cech zodiakalnego Strzelca. Dzięki temu, ze Strzelcem można przetestować wiele technik całowania, o których nie moglibyśmy marzyć z innym partnerem. Całowanie jest zdecydowanie mocną stroną osób urodzonych pod tym znakiem zodiaku. 


Koziorożec: Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to osoby urodzone pod znakiem Koziorożca potrzebują dużo czułości i szczerej, prawdziwej miłości. Bardzo często zdarza się tak, że osoby spod tego znaku czują się bardzo niepewnie na początku związku. Dlatego też należy im okazywać odrobinę cierpliwości i poczekać, aż poczują się pewnie.
Wodnik: Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są bardzo miłe dla wszystkich. Wiedzą czym jest szacunek do drugiego człowieka, a ponadto całują w niesamowity sposób. Ich pocałunek jest bardzo namiętny, a jednocześnie delikatny. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy całują w ten sposób, ponieważ mogą poczuć się jakby były dla mężczyzny całym światem.Ryby: Dla osób urodzonych pod znakiem Ryb, pocałunek wydaje się tak prosty jak oddychanie. Uwielbiają szalone pocałunki, a ponadto doceniają kiedy ich partnerzy również potrafią całować. Oczywiście zodiakalne Ryby dobierają partnerów zgodnie ze swoimi preferencjami, jednak czasami zdarza się, że ulokują swoje uczucia w niewłaściwej osobie.